Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Początek progu za przednim nadkolem - korozja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Początek progu za przednim nadkolem - korozja

    nexen, dunlop, bridgestone

    lewta Rapid'ów i trzy brandy

  • #2
    [O2] Początek progu za przednim nadkolem - korozja

    Witam ! Dwa dni temu umyłem octe a dzisiaj patrze a tutaj takie coś :shock:

    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

    Nie wiadomo czy wcześniej już się zaczęła wkradać ruda i po myciu przyspieszyłem wyjście tego czy jak. Być może woda jak wpadnie do tego otworu nie spływa bezpośrednio z auta tylko do środka progu. Autko jest z kwietnia'12. W tych progach (od wewnątrz) fabrycznie jest w ogóle jakieś zabezpieczenie czy nie ? Jak u was wygląda to miejsce ? Szczerze mówiąc od zawsze mi się to "rozwiązanie" (oszczędności) nie podobało. Teraz tylko co z tym zrobić :cry: Widzę, że będzie poprawiania fabryki w kwestii antykorozji, oj będzie :roll:
    Profil O2 Tour'ek -> http://www.autocentrum.pl/awc/bezele...-octavia-2012/

    Komentarz


    • #3
      nie wiem czy są różnice miedzy tour a kombi ale jedno wiem na pewno, u mnie nie ma i nie było takich "śmiesznych" dziur...coś jest nie halo z tymi dolotami u Ciebie :?

      Komentarz


      • #4
        Podobno w FL już tych otworów poprostu nie ma - totalnie bezsensu tym bardziej jak wyczytałem w tym temacie Forum - Octavia Club Polska że progi od środka są słabo lub wogóle nie zabezpieczone (stąd pewnie taka szybka "reakcja" rudej). Denerwuje taka sytuacja, że jak sam nie dołożysz do auta to na fabryczne zabezpieczenia nie ma co liczyć ( trzeba będzie profile zamknięte zabezpieczyć w pierwszej kolejności). Jak to mówią "No co zrobisz? Nic nie zrobisz..."
        Profil O2 Tour'ek -> http://www.autocentrum.pl/awc/bezele...-octavia-2012/

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez bezelex
          ( trzeba będzie profile zamknięte zabezpieczyć w pierwszej kolejności).
          jak masz dojście do kamerki endoskopowej, możesz luknąć do progów i sam ocenić jak to tam wygląda.

          Komentarz


          • #6
            A to na pewno ruda? Może brud.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez obrus
              A to na pewno ruda? Może brud.
              Nie chodzi akurat o to miejsce gdzie jest ta sróbka (tam jest właśnie bród) ale bliżej kabiny, wsześniej widać, że coś wyszło nawet bez powiększenia zdjęcia. Musze zobaczyć czy się coś zmieniło (oby się nie powiększyło aż nadto). Co o tym myślicie ?
              Profil O2 Tour'ek -> http://www.autocentrum.pl/awc/bezele...-octavia-2012/

              Komentarz


              • #8
                nie chce mi się wierzy, żeby skoda tak zrypała rzemiosło. jeśli woda dostałaby się do progów, napewno byś słyszał jak chlipie na zakrętach. ja bym na Twoim miejscu jeszcze nie panikował. nie wygląda to tak tragicznie ale coś siedzi pod lakierem. może tylko wystarczy to zdrapać, oczyścić miejsce i zabezpieczyć na nowo.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X